خرید ویو اینستاگرام | خرید ویو اینستاگرام ارزان | ویو اینستاگرام انبوه

افزایش ویو اینستاگرام

ویدیو هاتون بازدید نداره؟

همانطور که می دانید اینستاگرام در اقدامی جدید برای ویدیو ها شمارنده تعداد بازدید در نظر گرفته است.اگر تعداد فالوور هاتون کم است و ویدیو هاتون بازدید ندارند می تونید افزایش بازدید تعداد بازدید که با عبارت های ویو (View) و یا سین (Seen) هم از آن یاد می شود را افزایش دهید.

توجه:

  • در هنگام پر کردن فرم خرید ویو اینستاگرام، حتما لینک ویدیو مورد نظر خود در اینستاگرام را در قسمت مربوطه وارد کنید. برای کپی کردن لینک ویدیو، .ویدیو مورد نظر را با برنامه اینستاگرام باز نموده و سپس از منوی پایین عکس گزینه کپی لینک ویدیو را انتخاب نمایید.
  • برای انجام سفارش های افزایش فالوور و ویو حتما صفحه را از حالت خصوصی (private) خارج کنید. برای خارج کردن صفحه از حالت خصوصی (private) برنامه اینستاگرام را با گوشی باز کرده ، وارد قسمت تنظیمات (setting) شده و از آنجا حالت خصوصی (private) را خاموش نمایید.
  • در خرید ویو ۳۰ روزه پس از ثبت سفارش ، سفارش شما از ۱ الی ۱۲ ساعت بعد در سرور ثبت و پس از ارسال پست در پیج اینستاگرام خود بعد ۵ الی ۱۵ دقیقه ویو ها به پست شما ارسال میشوند.
  • در صورتی که قصد خرید ویو اینستاگرام برای چندین ویدیو خود را دارید لازم است سفارش خود را برای هر ویدیو جداگانه ثبت کنید.
  • پس از پرداخت هزینه از طریق درگاه بانک، گزینه تکمیل خرید را بزنید و منتظر بمانید تا مجددا به سایت بازگردید. در صورت موفق بودن سفارش، رسید سفارش به ایمیلتان ارسال خواهد شد

همواره سعی ما بر این است که در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات شما را انجام دهیم ولی در مواردی اندک به علت قطعی سرورها ممکن است سفارش با کمی تاخیر انجام شود.

افزایش ویو اینستاگرام

 برای خرید عمده با شماره ۰۹۳۳۱۰۵۵۹۶۹ یا تلگرام همین شماره تماس بگیرید.

✓ پس از ثبت هر سفارش برای ما پیامی ارسال خواهد شد و نیازی به تماس و پیگیری های مکرر از سمت شما نخواهد بود.

 کاربران محترم توضیحات لازم که روی هر پلن قرار گرفته است مطالعه نمایید ، اگر مشکلی وجود داشت با ما در ارتباط باشید.

 [ واحد پشتیبانی – اول تلگرام بعد پیامک – از ساعت ۱۰ الی ۲۴ ] : پیامک : ۰۹۳۳۱۰۵۵۹۶۹

 جهت انجام سریع تر سفارشات اطلاعات خواسته شده را به دقت و به صورت صحیح وارد نمایید.

 سایت ما در قبال آپدیت ها و سیاست های اینستاگرام  مسئولیتی ندارد.